V G+ si založíte stránku, něco tam vyplníte a dál se dozvíte, že „Nyní používáte Google+ s účtem této stránky.“ Fajn, a jak to přepnout zpět?

Googleplus

Nahoře v liště je text, kde je napsaný název stránky a který naznačuje, že TAM by se mohlo změnit. Ne, tam to není správné. Správné to je vlevo, ta roletka, kde je napsáno „1 stránka“. Nepřišel jsem na to, musel mi poradit @Medvidekpu:

„Vlevo nahoře vedle tvé profilové fotky je přepínání mezi tebou a tvými Stránkami. Google ti to ukázal při založení Stránky“

Aha. Google mi to přeci ukázal při založení stránky. Před několika dny. Možná. Možná jsem to přeskočil, spoléhaje na to, že takovou elementární věc naleznu. Možná jsem to zapomněl. Moje chyba, řekne si programátor. Jejich chyba, říkám já, protože:

– by nikoho neubylo, kdyby v té hlášce „Nyní používáte Google+ s účtem této stránky“ bylo krom OK taky třeba „Změnit“ nebo „Přepnout“.

– web, který musí v úvodním tutoriálu ukazovat, kde takové změny udělat, snad proto, že napsat „Přepnout profil“ (nebo něco podobného) jim není dost kewl, je jen o prsa korejské ženy lepší než web, který potřebuje vysvětlující video.