Cyril a Metoděj uspořádali před mnoha lety velmi úspěšné turné s pořadem „Cyrilice a slovanská liturgie – TOUCH THE FUTURE OF EASTERN EUROPE RIGHT NOW!“ Tento formát pak na dlouhou dobu zapadl, ale v poslední době zažívá opět renesanci. Po slabších letech, kdy bylo k vidění nejvýš Turné S Prodejem Hrnců, podobně slabé Turné S Léčitelem Jevgenijem či děsivé turné Jiří Paroubek Pořádá Besedy S Občany, svitla naděle na Konečně Zajímavý Putovní Pořad!

Umělecká agentura tentokrát oslovila Microsoft. Ten vyslal na turné své osvědčené hvězdy, které vám předvedou dechberoucí artistická čísla, založená na HTML5! Turné s názvem HTML5 Roadshow tak letos na podzim zavítá možná i do vaší střediskové obce! V některých zastávkách bude i jako speciální host regionální klaun, který p.t. obecenstvo rozveselí svými šprýmy!

A teď vážně: Roadshow začíná 22.9 v Praze, hned 3.10, je v Budějcích, tam budu dělat kašpárka já, pak Liberec (a v něm podařené žonglérské vystoupení Jirky Koska), Plzeň, Bratislava, Bělehrad, Pardubice (s Borkem Bernardem) a další, a celé turné vyvrcholí v Brně, kde bude hostem David Grudl, který přednese dychtivému davu jistě několik hřejivých slov o implementaci HTML5 v Nette 3. 😉

V Budějcích se roadshow koná v hotelu Budweis od devíti od rána, jiná města si najděte sami na https://html5roadshow.cloudapp.net/. Nezapomeňte se včas registrovat – je to zdarma (kromě Prahy, tam je to zdarma jen pro účastníky z WebExpo), takže chcete-li vidět, o čem píšeme na Zdrojáku, v živém podání s písněmi a tanci, tak přijďte!