Mno.

Jak psal @dufique: Jsem v jiné pozici. Nejsem vývojář, nejsem ten co by se měl či chtěl něco dozvědět; byl jsem tam v roli toho, kdo má podat zprávu. Takže vidím jiné věci, a jinak. Už nepotřebuju tyhle věci znát, potřebuju jen vědět, že jsou, a potřebuju se s lidmi spíš potkat, než je poslouchat. Vulgárně řečeno: Potřebuju se s nimi domluvit, kdo mi co napíše.

Byl jsem jen na čtvrteční warmup párty a v pátek (pro rypáky viz diskuse dodám, že článek má samosebou spoluautory, kteří byli i v sobotu a viděli to co jsem neviděl já). V sobotu jsem jel na výlet do Liberce, což je jiná historka. Na WebExpo jsem dělal řidiče slečny Daisy, posunul jsem vztah na novou úroveň, rozvrátil několik dalších spokojených partnerství Kindlem, byl svědkem zajímavých setkání a podivil se některým věcem, jako třeba organizaci vstupu na raut, kde u vstupu slečna hledala „Malý“ na stránce příjmení na P a kde VIP šli „až nakonec“. Vypil jsem tuplák Krušovic s Jirkou Koskem, se Štěpánem Bechynským jsme si báječně popovídali o vaření, s jeho kolegyní Irenou o počítačových hrách, potkal jsem naživo Michala Valáška, zjistil že kam Karla postaví, tam ho najdou, táhl jsem sud plzeňského do patra, viděl jsem naživo svého hostéra – a vůbec…

Chci poděkovat Štěpánovi za příjemná témata k hovoru, Ireně za odvoz, Dufovi a Sibiřance za všechno, především pak za to že jsou a že mi jsou pozitivně nakloněni, a všem, s kým jsme si pokecali, za to, že jsme si pokecali.

Jo a WebExpo 2011 vynechám, dám přednost akci, pracovně nazvané „Afterparty“. 😉