Rád bych ocitoval něco málo ze své pošty, čistě pro dokreslení článku o Bloguje

Nepodařilo se mi včas přesunout můj blogna nový na blogspot a nyní se již vůbec k ničemu na bloguje nedostanu. Nemohl byste mi poradit, jak se ještě propracovat k jeho obsahu, neboť bloguje zaručovalo pomoc s přenosem do konce roku. Od amin servisu nemám žádnou odezvu. Jsem v cizině, jsem uživatel laik a ne prgramátor a než se mi doma podařilo najít někoho, kdo by pomohl s přenosem, spadla klec. Budu Vám moc vděčná za radu, pomoc či kontakt na někoho, kdo by ještě mohl pomoci zachránit 4 roky psaní na bloguje.

Bloguje.cz je mrtvé, zaregistrovali jsme to pozdě a admin napsal, že už odpojili server … v tom případě: je nějak technicky možné ještě ztracená data vymámit?

… ráda bych se Vás zeptala na jednu věc. Teidu je mikroblog od bloguje.cz (pokud nejsem úplně vedle), nemáte náhodou ponětí, případně informace, jak se bude celá situace vyvíjet dál (ať už s mikroblogem nebo tak nějak celkově)? Snažila jsem se zkontaktovat LAAR, a.s., ovšem jejich webová adresa nejede, na e-maily nikdo neodpovídá a telefony jsou zřejmě uvedeny z čistého sarkasmu. Pakliže byste pro mě měl nějakou, jakoukoliv radu, ačkoliv vím, že toto již delší dobu není Vaší starostí, budu velmi ráda za jakoukoliv odpověď.

… nezaregistroval jsem včas, že bloguje.cz k 30.6. končí. V médiích jsem se dočetl, že LAAR bude do konce roku zajišťovat přesměrování starých blogů na nové domény. Moc by mi pomohlo vědět o tomto víc. Firma nemá na stránkách žádné informace.

Všechny citáty jsou z mailů od lidí, co napsali ze zoufalství mně. A na tomhle místě bych rád odpověděl:

Lidi, bohužel! Když se LAAR nebaví s vámi, svými klienty, tak se mnou už vůbec ne! Já nic víc než vy nevím a nic víc než vy udělat nedokážu!

UPOZORNĚNÍ! Článek vyšel v červenci 2012. Dnes už je na jakékoli zachraňování pozdě, text je tedy pouhá historie, nabídka, která platila omezený čas!!! Děkuji za pochopení!