Přišel mail, který bych sem stejně dal kvůli jeho nestoudnosti:

Dobrej den,

jmenuji se Kateřina Cetliová, jsem ze Slovenska a píšem Vám v zastúpení svojho klienta Xenalis. Muj klient prodáva produkty na hubnutí, na potenci a také pro zdravou životosprávu. Chtěli by expandovat na Český trh.

Chtěla bych Vás poprosit o cenovou kalkulaci pro zaslání Direct E-MAIL-ů pro různé databáze. Máme zájem o regitrovaných uživatelů Vaších stránek ve věkové kategorii pro HUBNUTÍ: +20 let ženy a/alebo pro POTENCY: +35 let muži. Nebo o celou databázu. Pokud by tam byl zájem z Vaší strany ráda zašlu newslettery k náhledu.

V prípade jakýchkoliv otázek se na mne kludne obracte.

S pozdravem

— Katarína Cetliová

Ale no dobrej, dobrej…

Asi víte, co jsem chtěl odpovědět – až do chvíle, než jsem se podíval na ty newslettery, kterými chtějí spamovat. Pak jsem zařval smíchy.

Tedy, ony ty strojové překlady obecně stojí za houby („Drahoušek zákazník“), ale tenhle, to je fakt pomsta! Milej náš klient! Zhoubni 1 kilo za den. Prostředky pro houbnutí i pro největší jedáky! Vše pro tvé dobro!

Houbnuti_jedaku

Tak se hlaste – kdo chcete do databáze příjemců těhle newsletterů? Pište s předmětem HOUBNUTÍ PRO JEDÁKY a přiložte pětikorunu.