Úniky informací pokračují. Server MafraLeaks, který se specializuje na tajné informace z médií, dnes přinesl tajný materiál – bodový scénář tzv. Kauzy Drobil, rozepsaný na jednotlivé dny.

21.12. Knetig poslal mail ze své adresy. Mail prohlásíme za pravý, protože odpovídá styl. (Kdo cekne o IP adresách či o možnosti podvrhů, bude celý rok 2011 nosit Kábelemu svačiny!)

22.12. Knetiga zatknou ve Švédsku a eskortují do ČR. Podle parapsychologů stojí za samovznícením policejního ředitele Radek John. Ten obvinění popírá.

23.12. Nečas se schází s Knetigem. Novinářům pak sděluje, že Knetig je Škrlová, a navíc dementní. Radek John vše popírá.

24.12. Podle parapsychologů stojí za dnešním vzplanutím tisíců svíček globální oteplení. Knetig utekl z Klokánku; na jeho posteli se našla čtyřrozměrná krychle. Radek John to ale popírá.

25.12. V noci narychlo zasedá koalice. „Adopce klokánka není možná, je to jiný druh„, vzkazuje národu.

26.12. Knetig promluvil do televize, jeho slovům ale nikdo nerozuměl. Jaromír Dušek popírá vliv globálního oteplení: „Nejsem homosexuál, ale nechtěl jsem ministra urazit…

27.12. Novým ministrem životního prostředí bude Jakub Patočka. Václav Havel tento krok schvaluje.

28.12. Záhadné požáry na ministerstvu pokračují, policie je bezradná. Vše si nahrál soused na videokameru, ale nechce nahrávku nikomu ukázat. Radek John rezolutně popírá, že on by někomu něco ukazoval.

29.12. Knetig je nezvěstný, podle serveru Osud.cz je za tajemnými požáry on.

30.12. Anička se našla! Drobil nikdy nepopřel, že ji unesl.

31.12. Národ slaví Silvestra. Radek John to popírá.

Již brzy server MafraLeaks přinese další části scénáře „kauzy Drobil“. Provozovatel serveru Jaroslav Kmentange se ale z obav o svou bezpečnost skrývá na neznámém místě v brněnském Klokánku. Ministr John to ale popírá.