Provozovatel Bloguje vydal před malou chvílí Zprávu uživatelům, která vyslala jasné poselství…

Nebudu komentovat obsah ani formu celé zprávy, to by bylo mrhání časem.

Místo toho nabízím uživatelům dvě alternativy:

  1. Pro ty, co už píšou někde jinde, nebo nepíšou vůbec, nabízím službu – vytvoření zálohy a její zveřejnění na webu. Pokud máte na Bloguje starý deníček, už zavřený, a nechcete, aby po 30.6. zmizel, mám pro vás řešení. Spočívá v tom, že pro vás vytvořím zálohu blogu z Bloguje a umístím ji na svůj server. Řešení je hotové, ale zatím neveřejné – dolaďuji právní podrobnosti. Do komentářů nebo mailem můžete dát vědět, že máte o archivaci deníčku zájem (nechte na sebe kontakt a jméno vašeho deníčku na Bloguje), ve čtvrtek spouštíme naostro.

  2. Pro ty, co mají svůj blog na Bloguje a rádi by v tom pokračovali, mám připravený náhradní systém, který umí importovat blog z Bloguje a dovolí vám v něm pokračovat. Systém běží a je otestovaný, ale musím opět vše správně právně ošetřit. Pokud máte zájem o betatestování, napište mi mail.

Mně nemusíte psát anglicky na švédský e-mail.

_AKTUALIZACE 2: Všechny vaše žádosti jsem zaznamenal, děkuji za důvěru. Omlouvám se, že jsem individuálně neodpověděl na každý komentář. _Aktuálně řeším nástroj, který by dovolil použít původní šablony z Bloguje, aby přechod byl co nejjednodušší. Díky za zpětnou vazbu, pomáhá mi udělat si představu o zájmu, o předpokládaném využití a o věcech, které vás nejvíc trápí.__