To zas vymysleli ochránci obecného blaha píčovinu jako vrata, to vám povím!

Než jsem při své shnilosti vstal od pracovního notebooku a přesunul se k domácímu PC, abych se podíval, co ta zhovadilost bonzácká posílá za informace, a jestli náhodou neposílá něco fakt zajímavého, tak to za mne udělal Dan Dočekal. Jasně že jo – hlásí to i vaši historii. Naneštěstí tahle dementská vymyšlenost funguje jen v IE7 a IE8, takže si to ani nemůžu nainstalovat a z dlouhé chvíle mačkat na stránkách typu „Strana zelených“ či podobných genderovinách.

Jasně že jsem takový malý sabotér, a jak většinou podobné věci přecházím a totéž radím ostatním („když tě to nezajímá, tak to aspoň nepoškozuj“), tak zrovna tady bych pár desítek tisíc teplých bonzů na naprosto nesmyslné stránky s chutí poslal. Obávám se, že tohle je aktivita, co je za hranou přijatelného, a drobná sabotáž dnes by pomohla předejít ještě větším zhovadilostem v budoucnu.

Každopádně bych přivítal ještě jedno tlačítko. Ideálně fialové (protože je to hnus fialový). Tím by se hlásily kravské nápady podobných aktivistů, které sice mají kdesi v pozadí jakýsi dobrý úmysl, ale ve výsledku to je široká cesta do pekel.