Odešel jsem z Druidly, to už víte. Co budu dělat, to taky víte. Nevíte jen kde: v vydavatelství Economia. Na půli cesty mezi redakcemi a IT.  (Repost pro ty, co nemají FB)

Jestli jste četli článek na Médiáři o tom, jak nastupuje Adam Javůrek a on a jeho kolega Štěpán Horn budou vytvářet nějaké inovace a s nima na tom budou pracovat lidi jako je Lucie TvarůžkováPetr KočíHonza Boček nebo Ondřej Vrtiška, tak jste si možná říkali, že tam chybí ten tým nadšených vývojářů, co jejich skvělé nápady zrealizuje do funkční webové podoby. No a ten tým začnu, až se rozkoukám, vytvářet právě já, spolu s těmahle lidma.

Potěšilo mě, že mě hned první den potkala Jana Svobodová, se kterou jsme dělali v IInfu, těším se na to, až si Miloš Čermák, taky nově příchozí, najde chvilku a u kafe pokecáme, netěším se naopak na to, až mě Otakar Schön bude plísnit za nedodané glosy a Martin Uhlíř za pozdní korektury;) a rád poznám, kdo je Michal Ischia, autor Kindle verze Respektu, co se mi přiznal, že jsem ho inspiroval… 😉

Připadám si, že jdu skoro mezi své. Fakt se na to těším. To by mohla být slušná jízda…